(0216) 591 02 46

info@donmezsafsu.com
PENDİK / İSTANBUL

Saf Su ve Deiyonize Saf Su İmalatı

SAF SU NEDİR?
Saf su elde etme işlemi sudaki sodyum, kalsiyum, demir, kireç, tuz gibi önemli minarelleri yok etme işlemidir.
günümüz teknolojileride osmoz sistemleri ile bu işlem yapılmaktadır.
osmoz sistemleri bu mirallleri %98-%99 oranında uzaklaştırarak saf su elde edilir.

DEİYONİZE SAF SU NEDİR ?
Deiyonize saf su suyun tamamen iyonlardan ayrılmış halidir.Deiyonize saf su iki aşamada elde edilir.Birinci aşamada su reverse osmosis sisteminden geçirilerek saf su haline gelir.İkinci aşamada ise elde edilen saf su iki ayrı reçineden geçirilerek iyonlardan tamamen ayrılmış olur.Böylelikle deiyonize saf su elde edilmiş olur.Bu suyun iiletkenliği 0-1 mikrS/cm arasıdır.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Piyasada iletkenlik değerleri yüksek olduğu halde bu suları deiyonize saf su olarak satmakta olan firmalar bulunmaktadır.Suyu teslim alırken iletkenlik değerlerini ölçtürmeden almayınız..0-1 mikrS/cm arası olmayan sular deiyonize saf su değildir.Lütfen taklitler sakınınız.

Genel Amaçlı Laboratuvar için Deiyonize Saf Su Cihazı,yoğun çalışılan laboratuvarlar için ideal bir sistem.Sisitemde çeşitli saflaştırma teknolojileri (ön arıtma,ter osmos(reverse osmosis),ve deiyonizasyon) birarada kullanılmıştır.Distile su kalitesinden daha yüksek kalitede su üretir.

 

İstanbulun Her Bölgesine SAF SU Hizmeti Vermekteyiz.İstanbul Saf su imalatı yapan firmalarda ilk 3 ün içerisindeyiz saf su imalatı konusunda uzman kadromuz deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.pendik saf su,tuzla saf su,orhanlı safsu,kaynarca safsu ve bir çok bölgelerde istanbul genelinde saf su hizmeti veriyoruz . satmış oldugumuz safsu ve diger ürünler geri iade garantisiyle siz müşterilerimize sunulmaktadır. Bizler İçin Müşterilerimizin Memnuniyeti Herzaman Ön Plandadır.Bizleri Arayarak Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor